طراحی وبسایت | آموزش طراحی سایت

طراحی وبسایت

طراحی وبسایت

امروزه تمام شرکت های تازه ثبت شده و کسب و کار ها علاقه دارند وبسایت داشته باشند ، حتی برخی از مشتریان وفادار شما میخواهند بدانند شما در اینترنت چقدر فعال هستید و چه نوع سایتی دارید . 

مزایای زیادی را می‌توان برای داشتن یک سایت زیبا و در عین حال رسمی برشمارد. معرفی شما و تمام بخش‌ها می‌تواند گستردگی کار شما را به کاربران وب سایت و همچنین مشتریان شما القا کند. آنها از گستردگی و معرفی بدون عیب و نقص هریک از بخش‌ها  می‌توانند متوجه شوند با چه کسب وکاری سر و کار دارند. صفحه درباره ما و تماس با ما یکی از مهم‌ترین و سرنوشت‌سازترین صفحات در طراحی سایت محسوب می‌شود. در صفحه تماس با ما می‌توانید اطلاعات تماس و نقشه شرکت را قرار دهید تا مراجعه‌کنندگانتان به‌راحتی بتوانند شما را پیدا کنند و از سرویس‌های مورد نظر بهره ببرند.

بخش اخبار و مقالات مرتبط هم می‌تواند برای دقایق یا حتی ساعاتی کاربران را در وب سایت مشغول کند و این گونه می‌توانید آمار بازدیدکنندگان خود را بالا ببرید. سرخط خبرها می‌تواند در صفحه اصلی وب سایت که در معرض دید بسیاری از بازدیدکنندگان قرار دارد، نمایش داده شود. حتی می‌توان پیام مدیر عامل که ممکن است روزانه یا هفتگی هم باشد در این قسمت به‌صورت ویژه و کاملاً مشخص آورده شود.

سرویس‌ها و خدماتی که شما ارائه می‌کند، چه به صورت فروش کالا و یا چه به صورت ارائه سرویس‌های مربوط به یک کالا و یا کسب و کار را نمایش داد. دسته‌بندی و طراحی گرافیکی بدون نقص این قسمت می‌تواند از رمزهای موفقیت وب سایت شما و بالا رفتن بازدیدکنندگان وب سایت شود.

می‌توانیم سیستم فروش و پرداخت آنلاین را هم در وب سایت داشته باشیم. برای طراحی این قسمت طرح‌ها و برنامه‌های مختلف مطابق با سیستم کسب و کار شما در ذهن داریم که حتماً در رابطه با جزئیات آن صحبت خواهیم کرد. مدیریت کلمات کلیدی طبق قوانین گوگل و انجام عملیات بهینه سازی سایت بر روی آن و ارائه گرافیک جذاب برای طراحی سایت با توجه به نوع درخواست و خدمات نیز در طراحی سایت از اهمیت برخوردار است.

پس از ثبت سفارش نهایی شما مراحل زیر اتفاق می افتد :)

پس از ثبت سفارش نهایی شما مراحل زیر اتفاق می افتد 🙂

گام اول

ما با شما جلسه ای حضوری برگزار میکنیم و با توجه به رقیبان و کاربران شما نیاز های شما را بررسی میکنیم
img

گام دوم

از شما میخواهیم طرح و شکل سایتتان که ذهن خود دارید را روی کاغذ بیاورید ، اگر برایتان دشوار است چند سایت که از طرح و شکل آن خوشتان می آید و میخواهید سایتتان شبیه به آن باشد را به ما معرفی کنید
img

گام سوم

بعد از دریافت اطلاعات از شما تیم ما مشغول تحلیل و بررسی میشود و طرح اولیه توسط طراحان و گرافیست کشیده میشود
img

گام چهارم

در این گام طراحی برخی از صفحات اصلی صورت میگیرد و به شما نمایش داده میشود تا همه چیز دقیقا مدنظر شما باشد ، این مرحله ممکن است تا رضایت کامل شما چند مرتبه تکرار شود
img

گام پنجم

طراحی بقیه صفحات صورت میگیرد و به شما گزارش میشود ، چند مرحله ویرایش میشود تا رضایت شما را جلب کنیم
img

گام ششم

پس از اتمام طراحی ، سرعت و علمکرد سایت شما بررسی میکنیم سپس خطا ها و حفره ها برطرف میکنیم و امنیت سایت شما را مورد بررسی قرار میدهیم
img

گام آخر

در نهایت پروژه شما به اتمام میرسد و ما تحلیل عملکرد سایت را بصورت کتبی به شما تحویل میدهیم و پایان کار را اعلام میکنیم
img

اصلا چرا کوکِ نو ؟!؟!

animationanimation
پشتیبانی
پشتیبانی
یکی از ویژگی های مهم ما پشتیبانی دائمی شماست
یک تیم فوق العاده
یک تیم فوق العاده
یک تیم مجرب که کار خودش رو خوب بلده
سرعت بالا
سرعت بالا
چون کوچکیم چابکیم 🙂
animationanimation

برخی از مشتریان ما